„Lumiskin Innovative Pigmentation Cream“, kur nusipirkti, kaina

lumiskinas - 3

Stresas yra vienas iš veiksnių, galinčių pagreitinti senėjimo procesus ir neigiamai paveikti mūsų odą. Laikydamiesi mūsų gyvenimo būdo, oda linkusi susidurti su įvairiomis problemomis, susijusiomis su senėjimu ir kenksmingų teršalų bei saulės poveikiu, sukeliančia ypatingą pigmentaciją. Tam, pasitelkus gamtos pagalbą, sukurta novatoriška formulė, galinti efektyviai kovoti su odos pigmentacija, dėka kremo „Lumiskin“ – galingos formulės, suteikiančios odai sveikatos ir grožio. Perskaitykite ir sužinokite, kas tai yra odos gydymas.

Kas yra Lumiskin?

„Collagena Lumiskin“ yra naujas kremas su novatoriška formule, skirtas kovoti su odos pigmentacija ir padėti per trumpą laiką sumažinti senėjimo sukeliamus požymius. Hiperpigmentacija yra problema, sukelianti pernelyg didelį ir netolygų melanino (odos pigmento) pasiskirstymą, ir problema, kuri pasireiškia 95% moterų, vyresnių nei 25 metų.

Šis kremas su novatoriška odos depigmentacijos formule neutralizuoja epitelio ląstelėse besikaupiantį melanino perteklių, efektyviai aktyvindamas jungiamojo audinio apykaitą ir taip stimuliuodamas naujų kolageno skaidulų susidarymą.

Kur nusipirkti Lumiskin?

„Collagena Lumiskin“ kremą galima įsigyti tik oficialioje svetainėje, iš tikrųjų tai yra išskirtinis produktas, kurio nėra Amazon, Ebay ar kitose pramonės svetainėse.

Eikite į gamintojo svetainę ir pirkite su 50% nuolaida

Parduodama „Collagena Lumiskin“ kremo kaina ribojama iki 42,95 EUR vietoj 85,90 EUR su 50% nuolaida ir nemokamu pristatymu iki durų!

Kaip tai veikia

Lumiskin veikia reguliuodamas tirozinazės, pirmtako, kuris suaktyvina melaniną, natūralų jūsų odos pigmentą, gamybą tamsioms dėmėms apšviesti ir natūraliam odos švytėjimui pagerinti. Padeda išvengti žalos, kurią sukelia UV A ir UVB veikla, ir hipopigmentacijos, kurią sukelia kiti veiksniai, galintys sukelti odos pokyčius.

Ši naujoviška serumo formulė buvo sukurta kaip priemonė nuo odos hiperpigmentacijos. Jo komponentai sugeba neutralizuoti per didelę melanino gamybą, kuris kaupiasi odos ląstelėse.

Tiesiog aktyvinant jungiamojo audinio medžiagų apykaitos procesus ir stimuliuojant kolageno susidarymą.

Unikali „Collagena Lumiskin“ formulė taip pat gali:

 • Apsaugo nuo odos hiperpigmentacijos.
 • Reguliuoja ir suvienodina veido spalvą.
 • Išlygina raukšles ir drėkina odą.

Kremo naudojimo pranašumai!

Jo unikali formulė odai taip pat suteikia šiuos privalumus:

Lumiskin Lumiskin kolageno serumas tinka veido, kaklo, dekoltė, rankų ir pečių odai. Serumas veikia:

 • Blokuoja odos senėjimo procesą ir raukšlių susidarymą.
 • Pašalina hiperpigmentaciją ir neleidžia jai atsirasti.
 • Visiškai pagerina odos išvaizdą, išlygindamas veido spalvą.
 • Suteikia elastingumo ir išlygina gilias raukšles.
 • Tai pagerina dermos ir ląstelinės imuninės sistemos apsauginius procesus.
 • Jis taip pat apsaugo nuo UV spindulių.
 • Suteikite gaivų, sveiką veidą ir gydomą vietą.
 • Vos per vieną mėnesį visiškai pašalina odos hiperpigmentaciją.
 • Suteikia matomą odos išvaizdos atsinaujinimą nuo pat pirmos naudojimo savaitės.
 • Lygios raukšlės ir vagos.
 • Suteikite odai lygią ir aiškią veido spalvą.

Kokia jo sudėtis?

Lumiskin kolagenas Lumiskin sudėtyje yra unikalių ir išskirtinai natūralių ingredientų, kurie nėra kenksmingi odai ir kūnui ir kuriems prieš pradedant prekiauti buvo atlikta daugybė klinikinių tyrimų, kurių rezultatai buvo teigiami.

Lumiskin kolagenas Lumiskin susideda iš komponentų, kurie nėra kenksmingi odai ir kūnui. Visų pirma, prieš pateikiant į rinką produktą, jie atliko daugybę klinikinių tyrimų, iš tikrųjų jo sudėtis yra 100% ekologiška ir, svarbiausia, jame nėra parabenai, silikonai, mineraliniai aliejai, sintetiniai dažikliai ir konservantai.

Ar yra šalutinis poveikis?

„Collagena Lumiskin“ sudėtis yra 100% organinė, tai yra, joje nėra parabenų, silikonų, konservantų ar kitų medžiagų, galinčių sukelti šalutinį poveikį ar kontraindikacijas.

 • 100% žmonių, kurie naudojo produktą, odos pigmentacija buvo pašalinta.
 • Per pirmąją tepimo savaitę visi pastebėjo matomą odos pagerėjimą.
 • Po 30 dienų produkto naudojimo pigmentacijos problemos buvo visiškai pašalintos.
 • 98% moterų, kurios reguliariai naudoja kremą, jos atstato tolygų odos atspalvį.

Kaip jūs jį naudojate?

Lumiskin yra labai paprasta naudoti, tiesiog pakartokite šią taikymo procedūrą tik vieną mėnesį:

 • Kasdien ryte ir vakare, kruopščiai nuvalę, tepkite veidą, kaklą, dekoltė ir nugarą, kol visiškai įsigers.
 • Jei jūsų dėmės nėra ypač tamsios, pakaks vienos priemonės ryte.
 • Naudojant „Collagena Lumiskin“ nereikia tepti kitų grožio kremų

Vartotojų apžvalgos

Buvau labai skeptiškas prieš pirkdamas, tada perskaičiau įvairius atsiliepimus iš tų, kurie išbandė ir buvo įsitikinę. Nuo pat gimimo ant skruostų atsirado dėmių, rudų dėmių, o bandydama šį kremą pradėjau pastebėti patobulinimus: jie neišnyko visiškai, bet išaiškėjo ir galiausiai nebenaudojau bazė juos paslėpti.

Dabar su amžiumi ant mano odos yra daugybė dėmių, aš tiesiog turiu kreiptis į chirurgą. Mano draugas man rekomendavo šį kremą, labai aksominį, ir daugelis dėmių, kurios atsirado ant veido, naudojant šį kremą, buvo nuvalytos.

Mūsų išvada

Šį patentuotą odos priežiūros produktą sukūrė įmonė, kuri dešimtmečius buvo skirta veikliųjų medžiagų kūrimui ir novatoriškų kosmetikos koncepcijų kūrimui, remiantis biotechnologijų, dailiosios chemijos ir gavyba. „Plant“ yra pirmaujanti kompanija kuriant platų aukštos kokybės odos priežiūros ingredientų asortimentą.

Lumiskinas veikia tiesiogiai slopindamas melanino gamybą, slopindamas tirozinazės kelius ir gamybą, be to, reguliuodamas apsaugines odos funkcijas. Dėl kompozicijos ir natūralių ingredientų šis kremas yra puikus produktas, nekeliantis jokio pavojaus sveikatai, o kremą gali naudoti tiek vyresnio amžiaus vyrai, tiek moterys.

Medeurope Lietuva